Gedimino_bokstas“Vilnius Cup” tarptautinis vaikų futbolo turnyras – jaunųjų futbolininkų traukos centras Vilniuje.

Šiemet šis futbolo renginys įvairių šalių jaunuosius futbolininkus į Lietuvos sostinę sukvies jau ketvirtą kartą.

Tampa gražia tradicija, jog “Vilnius Cup” tarptautinis vaikų ir jaunių futbolo turnyras Vilniuje rengiamas pirmąjį rugsėjo savaitgalį. Tuo metu, kai vyksta Sostinės dienos įvairiausių renginių gausa – menininkų pasirodymai, koncertai, šurmuliuoja mugė. Tad jaunieji futbolininkai varžosi ne tik su kitų šalių bendraamžiais, bet ir turi galimybę įsilieti į puikią šventę, susipažinti su Lietuvos sostine Vilniumi.

Šių metų “Vilnius Cup 2016” rudens turnyras vyks rugsėjo 2-4 dienomis, kai varžsysis 2004, 2005, 2006 ir 2007 metais gimę futbolininkai.

Tačiau šiemet mūsų turnyras pirmą kartą startuos pavasario turnyru. Jau kovo mėnesį jėgas “Vilnius Cup 2016” varžybose išbandys 2002, 2003, 2004, 2005 metais gimusių vaikų komandos iš Lietuvos ir kaimyninių šalių.

32 komandos, 540 dalyvių, 80 sužaistų rungtynių. Tokie buvo 2015 m. “Vilnius Cup” turnyro skaičiai. Šiemet jie bus dar įspūdingesni, nes turnyro geografija dar labiau plečiasi.

Kasmet mūsų turnyre dalyvauja Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos komandos. Pernai į “Vilnius Cup” turnyrą buvo atvykę net tolimojo Kazachstano atstovai – Almatos „Velvet“. Šios ekipos treneris prisipažino nesitikėjęs tokio aukšto turnyre dalyvavusių komandų komandų žaidimo lygio.

Šiemet “Vilnius Cup” dalyvių geografiją praplės Estijos, Rusijos, Ukrainos futbolininkai ir tikimės, jog ir kitų atstovai.

Augantis ir stiprėjantis “Vilnius Cup” tarptautinis vaikų futbolo turnyras tampa įvairių šalių jaunųjų futbolininkų traukos centru Vilniuje, mieste, kuriame yra išties ką pamatyti.